اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی

گروه انرژی سازان فاتح

کاربر گرامی با تشکر از اعتماد و انتخاب شما

شرایط اخذ نمایندگی فروش محصولات گروه فاتح به شرح زیر می باشد:
همکارانی که تمایل به اخذ نمایندگی دارند می بایست در سه ماه اول فعالیت خود خرید نقدی به میزان ماه اول: ۱۰ میلیون تومان، ماه دوم: ۲۰میلیون تومان و ماه سوم: ۳۰ میلیون تومان داشته باشند. به این دسته همکاران نمایندگی درجه ۳ اعطا می گردد.
درصورت محقق شدن شرایط بالا، در سه ماهه دوم فعالیت، همکاران میتوانند خرید اعتباری یک ماهه تا سقف خرید نقدی متوسط ماهانه داشته باشند. به این دسته همکاران نمایندگی درجه ۲ اعطا می گردد.
در صورت ادامه همکاری بعد از مدت یک سال، همکاران می توانند خرید اعتباری ۲ ماهه تا دو برابر سقف خرید نقدی متوسط ماهانه داشته باشند و به عنوان انبار منطقه ای ما از نمایندگان درجه ۱ استفاده گردد. به این دسته همکاران نمایندگی درجه ۱ اعطا می گردد.
نکات تکمیلی: لازم به ذکر است اختلاف قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصد بین قیمت مصرف کننده و قیمت فروش به نمایندگان وجود دارد. آموزش نصب و پشتیبانی فنی نیز از طرف ما برای نمایندگان ارائه خواهد شد. در صورتی که نمایندگان قادر به نصب و اجرای سیستم و نیروگاه خورشیدی گردند، از سود نصب و اجرا نیز بهره مند خواهند شد. برای کسب اطلاعات فنی بیشتر سایت و شبکه های اجتماعی ما مرجعی جامع برای پاسخ به سوالات فنی متقاضیان می باشد.
پس از مطالعه و موافقت شرایط فوق، متقاضیان می بایست فرم اخذ نمایندگی در سایت را تکمیل نمایند. به درخواست هایی که فرم تکمیل شده نداشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

آیا سوال بی جوابی دارید ؟

با ما تماس بگیرید!